Ambasadoři

Ramissio podporují silné, sebevědomé osobnosti, které sdílí naše hodnoty. Inspirujte se jejich přístupem ke zdraví a kráse.

muž pije

Hugo Santander

Jakožto projektant ekologických staveb, Hugo je milovník umění. Volný čas tráví v přírodě, kde má příležitost meditovat a rozvíjet cítění pro tvorbu projektů, které budou mít pozitivní dopad na společnost.
V současné době prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě, protože se stal otcem. Ačkoliv je nyní náročnější veškeré aktivity skloubit, stále si dopřává momenty v přírodě, kde jsou jeho vlasy, vousy i kůže vystaveny slunci.

„Rays kolagen teď piji pravidelně, ale pozitivní účinky na kůži a vlasech jsem viděl velmi rychle“.

Hugo užívá oba produkty a střídá je, protože se nedokáže rozhodnout, která mu chutná víc.

Hugo Santander, 42 let, Projektant ekologických staveb

Fernanda Maria Mora Alba

Fernanda je tvůrcem Cacao Amaité a specialistkou na mayské ceremoniální kakao.

„Zjistila jsem, že mým účelem je inspirovat ostatní, jak žít rozsáhlejší, kouzelnější a hojnější životy“.

Kakao jí umožnilo začlenit její práci do posvátného ženství, šamanisnu, meditace, tantra jógy, astrologie a bylinářství. Fernanda je také učitelkou kundalini jógy. V současné době studuje astrologii a ájurvédu. Vystudovala matematiku a informatiku na prestižní škole v Mexiku. Miluje cestování, čtení, přípravu kakaa a učení se všemu, co souvisí se spiritualitou a mystikou.

Fernanda Maria Mora Alba, 36 let, Šamanka kakaových ceremonií/ zakladatelka Cacao Amaité.

Fernanda
Evelyn

Evelyn Delaygue

Mimo modeling, Evelyn pravidelně cvičí jógu, jezdí na motorce, miluje moře a přírodu. K péči o své tělo přistupuje celostně a využívá k tomu přírodní produkty, které podpoří přirozenou ženskou krásu, jež je v modelingovém průmyslu směrodatná.

Proto používá make-up minimálně, aby nezatěžovala svou pleť. Evelyn potkáte vždy s úsměvem na tváři, má pozitivní přístup k životu. Ačkoliv miluje pracovat s lidmi a pro lidi, je časově vytížená.

„Jelikož jsem neustále v jednom kole, v produktech hledám praktičnost, abych si je mohla vzít s sebou a kdekoliv je spotřebovat“.

Evelyn Delaygue, 39 let, Modelka a osobní trenérka

Líbí se vám Ramissio produkty?

Staňte se ambasadorem Ramissio a získejte množství výhod v rámci Ramissio affiliate programu.

Nákupní košík
Přejít nahoru