Unikátní ingredience pro krásu, zdraví i energii

Ramissio produkty pro výživu obsahují jedinečné kombinace přírodních složek bez chemických přísad.

Klíčové složky v produktech pečlivě vybíráme a dodržujeme přísná kritéria pro pěstování cenných plodin tak, aby si zachovali tu nejvyšší kvalitu. 
 
Přečtete si více informací o účincích složek u jednotlivých produktů. 

Ramissio Collagen+

Pro zdravou pokožku a kloubní výživu

Jedinečná kombinace 100 % bioaktivního rybího kolagenu, glukosaminu, chondroitinu a dalších látek pro rozzáření vaší pleti a pro radost z pohybu. 

atlantická treska

MOŘSKÝ KOLAGEN

Z kanadských tresek

Kolagen je tělu vlastní bílkovina, která představuje základní stavební složku pojivových tkání. Ze všech proteinů, které naše tělo obsahuje, tvoří kolagen až jednu třetinu. Stará se především o pružnost a pevnost kůže a snaží se zabránit její dehydrataci. Tělo si ho vyrábí samo, ale v dostatečném množství jen do určitého věku. Proto je také podle názorů odborníků nanejvýš vhodné začít s jeho doplňováním již kolem 30. roku života. 

Mořský kolagen je v porovnání s jinými typy kolagenu daleko lépe vstřebatelný (konkrétně 1,5krát lépe než hovězí či vepřový kolagen), tudíž tělu nabídne maximálně intenzivní účinek. Obecně platí, že tím nejvhodnějším kolagenem na pleť je ten, který je stoprocentně čistý a hydrolyzovaný. Ideálně by měl být užíván současně s vitamínem C, jež slouží pro podporu pleti a vstřebávání kolagenu. Díky procesu hydrolýzy se s kolagenem nebude organismus trápit. Snadno se rozloží na aminokyseliny a efektivněji vstřebá do těla. 

GLUKOSAMIN A CHONDROITIN SULFÁT

PRO KLOUBNÍ VÝŽIVU

Chondroitin a glukosamin patří mezi přirozené látky mezibuněčné hmoty kloubní chrupavky. Jsou to sloučeniny, které se podílí na vývoji tkání nezbytných pro správnou funkci kloubů a na regeneraci kloubní chrupavky.

Jejich úkolem je vázat vodu a tím zmírňovat bolestivost, zvyšovat pružnost chrupavky a celkovou pohyblivost kloubů.   

Najdete v produktech:
glukosamin a chondroitin v chrupavce
prášek z listů moringy

MORINGA OLEJODÁRNÁ

Moringa olejodárná, neboli paličkovník, křenový strom nebo strom benového oleje je poměrně velký strom pocházející ze severní Indie. Pro své zdraví prospěšné účinky je oceňovaný již tisíce let. Téměř všechny části tohoto stromu se konzumují nebo se používají jako přísady do tradičních bylinných léčiv.

Listy moringy jsou vynikajícím zdrojem mnoha vitaminů a minerálních látek. Také jsou bohatá na zdravé antioxidanty a bioaktivní rostlinné sloučeniny. Obsahuje také vitamín C, betakaroten, hořčík, železo a vitamin B2 a B6 

Najdete v produktech:

Další výživní složky

V tucích rozpustná skupina látek důležitá pro lidské zdraví. Je součástí mnoha procesů, včetně regulace zdravého vidění, zajištění normální funkce imunitního systému a orgánů, podílí se na správném růstu a vývoje dítěte v prenatálním vývoji.  

Hlavním zdrojem vitaminu A je alfa-karoten, beta-karoten a lykopen, tedy oranžová a červená přírodní barviva.   

Vitamin C je esenciální vitamin, který si tělo neumí samo vyrobit. Vitamín C je jedním z nejdůležitějších látek pro udržení normální funkce imunitního systému. Nicméně je nepostradatelný i pro výživu kostí, tkání orgánů i pokožky. Působí tam jako antioxidant, který podporuje přirozenou tvorbu kolagenu v těle a posiluje kožní bariéru. 

Jeden ze sedmi hlavních makrominerálů. Odpovídá za správný průběh vícero funkcí v lidském organismu. Podílí se na správné činnosti nervové soustavy, správné činnosti svalů. Zajišťuje pravidelný srdeční rytmus.

Draslík také přispívá k udržení normální hladiny tlaku krve, čímž snižuje riziko potíží, která bývají spojována s vysokým krevním tlakem a srdečnou činností. 

 

Vitamin E je základní živina s mnoha zdravotními účinky. Je to antioxidant, což znamená, že pomáhá chránit buňky před poškozením způsobeným volnými radikály. Může přispívat ke snížení rizika srdečních onemocnění, rakoviny a ztráty zraku související s věkem. Může také pomoci zmírnit příznaky menopauzy a zlepšit stav pokožky. Kromě toho vitamin E pomáhá posilovat imunitní systém a podporuje zdravé vlasy a nehty. 

Esenciální minerál, který hraje důležitou roli v procesu metabolismu. Funguje jako silný antioxidant, který chrání zdravé buňky před oxidačním stresem. Příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu. Udržuje správnou činnost imunitního systému. Pozitivně ovlivňuje také normální stav vlasů a zdraví nehtů. Podílí se na normální funkci štítné žlázy a přispívá k normální spermatogenezi. 

 

Minerál, který hraje důležitou roli v mnoha tělesných funkcích. Především se podílí na udržení normálního metabolismu makroživin, mastných kyselin, sacharidů, vitaminu A. Kromě toho, zajišťuje zdravý zrak i stav kostí, vlasů, nehtů a pokožky. Chrání buňky před oxidačním stresem čímž zabraňuje jejich předčasnému stárnutí.

Přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů i nehtů. Je důležitý pro imunitní systém, uplatňuje se při procesu dělení buněk, syntéze bílkovin a DNA. Nízká hladina zinku se může projevovat nezdravým vzhledem kůže, častými alergiemi nebo slabou imunitou. 

Vyzkoušejte další produkty pro zdraví

Nákupní košík
Přejít nahoru