Unikátní ingredience pro krásu, zdraví i energii

Ramissio produkty pro výživu obsahují jedinečné kombinace přírodních složek bez chemických přísad.

Klíčové složky v produktech pečlivě vybíráme a dodržujeme přísná kritéria pro pěstování cenných plodin tak, aby si zachovali tu nejvyšší kvalitu. 
 
Přečtete si více informací o účincích složek u jednotlivých produktů. 

RAMISSIO ENERGY

Pro zvýšení energie

S kofeinovými tabletami získáte sílu přírodních superpotravin – guarany a macy. Guarana je zdravá alternativa kávy a obsah kofeinu v ní je několikanásobně vyšší než v kávových zrnech.

guarana plody

GUARANA

Guarana je plod rostliny, která se tradičně pěstuje v Amazonii a má výrazné stimulační účinky na lidské tělo. Stejně jako káva obsahuje guarana kofein, ale výhodou je, že účinky kofeinu jsou rozloženy v čase. To znamená, že guarana dodává energii po delší dobu, než káva, a nezpůsobuje prudký nárůst a pád energie, což může být prospěšné pro ty, kteří hledají delší a stabilnější přísun energie. 

Guarana má také další prospěšné účinky, jako je například podpora metabolismu, zlepšení trávení, zvýšení výdrže při sportu a snížení únavy. Díky obsahu antioxidantů může také pomoci chránit tělo před poškozením volnými radikály. Navíc se tradičně využívá jako afrodiziakum a zlepšuje náladu.

Najdete v produktech:

MACA

Maca je bylina z úpatí peruánských And, superpotravina, která se tradičně používá v jihoamerické kuchyni a medicíně.  

Její pozitivní účinky na energii a výkon jsou již po staletí známy. Maca je bohatá na vitamíny, minerály a antioxidanty, což ji činí skvělým přírodním zdrojem energie. Tento kořen také obsahuje adaptogeny, které pomáhají zvyšovat odolnost organismu vůči stresu a únavě.  

Při pravidelném užívání macy může dojít k většímu pocitu vitality, vytrvalosti a zlepšení fyzického výkonu. Maca je také často spojována s afrodiziakálními účinky.

Najdete v produktech:
kořen macy

Vyzkoušejte další produkty pro ENERGII

Nákupní košík
Přejít nahoru