Unikátní ingredience pro krásu, zdraví i energii

Ramissio produkty pro výživu obsahují jedinečné kombinace přírodních složek bez chemických přísad.

Klíčové složky v produktech pečlivě vybíráme a dodržujeme přísná kritéria pro pěstování cenných plodin tak, aby si zachovali tu nejvyšší kvalitu. 
 
Přečtete si více informací o účincích složek u jednotlivých produktů. 

Ramissio Goji

Pro vitalitu

100% organická šťáva z ovoce Goji posílí vaši imunitu, podpoří vitalitu a celkové zdraví organismu. Bobule kustovnice čínské jsou plné vitamínů A, C, hořčíku, aminokyselin a dalších nutričních látek.

goji bobule

GOJI (KUSTOVNICE ČÍNSKÁ)

Ovoce nesmrtelnosti

Plody kustovnice čínské (Lycium barbarum), nazývané také vlčí bobule, pocházejí z Asie z provincie Ningxia.  

 Jsou známé svou sladkou, mírně nakyslou chutí a zářivě červeným odstínem a v tradiční medicíně se používají již tisíce let. Říká se, že zpomalují příznaky stárnutí, udržují zdraví očí a posilují játra, ledviny a plíce.  

Bobule goji obsahují kromě jiných látek i velké množství vitamÍnu C. Vitamín C je esenciální vitamín, který si tělo samo nemůže vyrobit. Pro náš organismus je však velmi důležitý. Posilňuje totiž náš imunitní systém, aby dokázal odolat různým virózám, bakteriím a plísním, které na něho útočí doslova nepřetržitě.  

Vysoká míra antioxidantů je pro mnohé hlavním důvodem, proč pravidelně konzumovat goji. Antioxidanty jsou látky, které produkuje naše tělo a také je přijímáme ve stravě. Pomáhají chránit zdravé buňky před oxidačním stresem. Již 20 gramů goji pokryje denní doporučenou dávku antioxidantů.  

Bobule kustovnice čínské jsou bohatým zdrojem karotenoidů, které blahodárně působí na zrak. Kustovnice čínská obsahuje železo, což je esenciální minerál, důležitý pro okysličování krve a tvorbu červených krvinek. 

Vyzkoušejte další produkty pro zdraví

Nákupní košík
Přejít nahoru