Unikátní ingredience pro krásu, zdraví i energii

Ramissio produkty pro výživu obsahují jedinečné kombinace přírodních složek bez chemických přísad.

Klíčové složky v produktech pečlivě vybíráme a dodržujeme přísná kritéria pro pěstování cenných plodin tak, aby si zachovali tu nejvyšší kvalitu. 
 
Přečtete si více informací o účincích složek u jednotlivých produktů. 

Ramissio omega3

Pro zdraví mozku a srdce

1000mg rybího oleje bohatého na biologicky aktivní formy omega-3 nenasycených mastných kyselin obsahuje 18% EPA a 12% DHA, které podporují zdraví mozku, srdce, krve a zlepšují kvalitu pokožky a kostí.

rybí olej s omega 3

OMEGA 3 MASTNÉ KYSELINY

Omega 3 mastné kyseliny jsou skupina nenasycených mastných kyselin, které si lidské tělo neumí samo vyrobit. K životu je však nezbytně potřebuje – optimálně bychom měli užívat alespoň 250 mg EPA a DHA 

Rybí olej v Ramissio Omega 3 obsahuje 2 typy Omega 3 mastných kyselin – EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). 

Obecně užívání omega 3 mastných kyselin může mít řadu benefitů pro celkové zdraví a pohodu. Mohou pomoci snížit záněty v těle, zlepšit funkci mozku a zraku, snížit riziko onemocnění srdce, zlepšit kvalitu pleti a podporovat zdravé trávení. Omega 3 mastné kyseliny také mohou pomoci snížit riziko některých typů rakoviny a podporovat zdraví kloubů a kostí.

Najdete v produktech:

12% DHA

Kyselina DHA je esenciální omega-3 mastná kyselina, která je důležitá pro zdravý vývoj mozku u dětí a udržení mentální kondice u starších lidí. Užívání kyseliny DHA může pomoci zlepšit kognitivní funkce a paměť, zlepšit náladu a snížit riziko onemocnění srdce. Kyselina DHA je hlavní složkou oční sítnice. Tato látka je vhodnou prevencí, která pomáhá udržovat bystré vidění. DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku. 

Najdete v produktech:
olej s DHA omega 3
olej s EPA omega 3

18% EPA

Kyselina EPA je další omega-3 mastná kyselina, která má pozitivní vliv na zdraví srdce a cév. Užívání kyseliny EPA může pomoci snížit hladinu triglyceridů v krvi, zlepšit průtok krve a zlepšit zdraví srdečního svalu. EPA také pomáhá chránit před UV zářením. Blokuje uvolňování látek, které ničí kolagen v pokožce po nadměrném slunění. Brání tak předčasnému stárnutí kožních buněk. 

Najdete v produktech:

Vyzkoušejte další produkty pro zdraví

Nákupní košík
Přejít nahoru