Unikátní ingredience pro krásu, zdraví i energii

Ramissio produkty pro výživu obsahují jedinečné kombinace přírodních složek bez chemických přísad.

Klíčové složky v produktech pečlivě vybíráme a dodržujeme přísná kritéria pro pěstování cenných plodin tak, aby si zachovali tu nejvyšší kvalitu. 
 
Přečtete si více informací o účincích složek u jednotlivých produktů. 

ramissio royal

Pro kloubní výživu

Kloubní výživa ve formě sirupu obsahuje rybí kolagenové peptidy, glukosamin a chondroitin, je obohacená o niacin a vitamin C.

atlantická treska

MOŘSKÝ KOLAGEN

Z kanadských tresek
  • podporuje elasticitu a pružnost pokožky
  • podporuje růst vlasů
  • podporuje pevnost nehtů

Kolagen je tělu vlastní bílkovina, která představuje základní stavební složku pojivových tkání. Ze všech proteinů, které naše tělo obsahuje, tvoří kolagen až jednu třetinu. Stará se především o pružnost a pevnost kůže a snaží se zabránit její dehydrataci. Tělo si ho vyrábí samo, ale v dostatečném množství jen do určitého věku. Proto je také podle názorů odborníků nanejvýš vhodné začít s jeho doplňováním již kolem 30. roku života. 

Mořský kolagen je v porovnání s jinými typy kolagenu daleko lépe vstřebatelný (konkrétně 1,5krát lépe než hovězí či vepřový kolagen), tudíž tělu nabídne maximálně intenzivní účinek. Obecně platí, že tím nejvhodnějším kolagenem na pleť je ten, který je stoprocentně čistý a hydrolyzovaný. Ideálně by měl být užíván současně s vitamínem C, jež slouží pro podporu pleti a vstřebávání kolagenu. Díky procesu hydrolýzy se s kolagenem nebude organismus trápit. Snadno se rozloží na aminokyseliny a efektivněji vstřebá do těla. 

GLUKOSAMIN A CHONDROITIN SULFÁT

Pro kloubní výživu

Chondroitin a glukosamin patří mezi přirozené látky mezibuněčné hmoty kloubní chrupavky. Jsou to sloučeniny, které se podílí na vývoji tkání nezbytných pro správnou funkci kloubů a na regeneraci kloubní chrupavky.

Jejich úkolem je vázat vodu a tím zmírňovat bolestivost, zvyšovat pružnost chrupavky a celkovou pohyblivost kloubů 

Najdete v produktech:
struktura chrupavky
vitamín B3

B3 VITAMÍN (NIACIN)

Niacin je jedním z osmi základních vitaminů skupiny B.

Pomáhá uvolňovat energii z přijímané potravy, podporuje normální funkci nervového systému, bojuje proti únavě a také pomáhá udržovat zdravou pokožku. Niacin je rozpustný ve vodě, takže ho musíme najít v naší každodenní stravě. Naše tělo si sice vytváří malé množství niacinu, ale většinu ho získáváme z potravy. 

Najdete v produktech:

VITAMÍN C

Vitamin C je esenciální vitamin, který si tělo neumí samo vyrobit. Nicméně pro správnou funkci imunitního systému je absolutně nepostradatelný.  

Podporuje produkci bílých krvinek, čímž posilňuje imunitní systém. Jako silný antioxidant ochraňuje zdravé buňky před škodlivými molekulami – volnými radikály. Vitamin C je rovněž důležitý pro obranný systém pokožky, protože posiluje kožní bariéru a podporuje vstřebávání kolagenu.

vitamin C

Vyzkoušejte další produkty pro zdraví

Nákupní košík
Přejít nahoru