Unikátní ingredience pro krásu, zdraví i energii

Ramissio produkty pro výživu obsahují jedinečné kombinace přírodních složek bez chemických přísad.

Klíčové složky v produktech pečlivě vybíráme a dodržujeme přísná kritéria pro pěstování cenných plodin tak, aby si zachovali tu nejvyšší kvalitu. 
 
Přečtete si více informací o účincích složek u jednotlivých produktů. 

Vitamín C

Pro silnou imunitu

Vitamín C z přírodních zdrojů ve formě tobolek pro efektivní podporu metabolismu, imunitního systému a produkce kolagenu. Hlavními zdroji vitaminu C jsou extrakty z plodů aceroly, rakytníku a šípku.

plod aceroly

EXTRAKT Z ACEROLY

Acerola je tropická rostlina, která je známá pro své malé červené plody, jejichž extrakt je znám svými pozitivními účinky na imunitní systém. Acerola obsahuje velké množství vitamínu C, který je důležitý pro správnou funkci imunitního systému.  

Vitamín C podporuje tvorbu bílých krvinek, které jsou klíčové pro obranu těla proti infekcím a chorobám. Díky vysokému obsahu antioxidantů, jako jsou flavonoidy a karotenoidy, acerola pomáhá také chránit buňky těla před poškozením volnými radikály. Volné radikály jsou nebezpečné molekuly, které mohou způsobit stres v buňkách a poškodit DNA. 

Kromě toho acerola obsahuje také další živiny, jako jsou vitamíny B, draslík a hořčík, které podporují celkové zdraví a vitalitu těla. Pravidelné užívání extraktu z aceroly může pomoci posílit imunitní systém a snížit riziko vzniku infekcí a chorob.

Najdete v produktech:

EXTRAKT Z RAKYTNÍKU ŘEŠETLÁKOVÉHO

Rakytník je zdánlivě obyčejný keř, ale jeho bobule už tak obyčejné nejsou. Ovoce rakytníku je nejlepším lokálním přírodním zdrojem vitamínu C. 

Přibližně 100 g ovoce rakytníku obsahuje až 400 mg vitamínu C. 

Kromě toho tyto plody obsahují vitamín A, B1, B6, E, K a F, antioxidanty a další cenné látky jako je kyselina listová, kyselina palmitoolejová, niacin, katechiny, nenasycené mastné kyseliny, kyselina linoleová a linolenová. 

Vitamíny skupiny B a vitamín E se podílejí na stabilizaci imunitního systému. Antioxidanty taktéž přispívají k posílení imunity, čímž pomáhají zvyšovat odolnost proti vzniku mnoha onemocnění. Vitamín C a K1 prospívají i zdraví krve, protože posilují stěny krevního řečiště. Kyselina listová se přímo podílí na krvetvorbě. 

Kyselina linoleová a linolenová pozitivně působí při chronických zánětlivých kožních onemocněních.

Najdete v produktech:
Rakytník rešetlákový
šípek

EXTRAKT Z ŠÍPKU

Šípek obsahuje vysoké množství vitamínu C (až 20krát více než pomeranče), který pomáhá podporovat imunitní systém a zvyšovat odolnost organismu proti infekcím. 

Vitamín C také působí jako antioxidant, chrání tělo před poškozením volnými radikály a pomáhá při regeneraci buněk. Kromě toho šípek obsahuje B-komplex vitamínů, jako jsou tiamin, riboflavin a niacin. Navíc je zdrojem vitamínu A, E a K, které napomáhají zdraví očí, kůže a kostí a mají vliv na krvetvorbu a srážlivost krve.

Najdete v produktech:

Vyzkoušejte další produkty pro zdraví

Nákupní košík
Přejít nahoru