Unikátní ingredience pro krásu, zdraví i energii

Ramissio produkty pro výživu obsahují jedinečné kombinace přírodních složek bez chemických přísad.

Klíčové složky v produktech pečlivě vybíráme a dodržujeme přísná kritéria pro pěstování cenných plodin tak, aby si zachovali tu nejvyšší kvalitu. 
 
Přečtete si více informací o účincích složek u jednotlivých produktů. 

Ramissio yacca+graviola

Pro detoxikaci organismu

Tobolky kombinují extrakt z exotické rostliny Yucca schidigera a extrakt z ovoce Graviola pro podporu přirozené detoxikace organismu. Podporují očistu orgánů, krve a dodávají tělu zdraví prospěšné antioxidanty.

yucca

YUCCA

Yucca shidigera, rostlina původem z pouští východního Mexika a jihozápadních Spojených států, se již staletí používá k léčení různých zdravotních problémů. Yucca je významným přírodním detoxikantem. Pomáhá čistit krev i vitální orgány, jakou jsou ledviny, žlučník a žlučové cesty. 

To, co dělá tuto rostlinu skutečně neobyčejnou jsou saponiny. Stearové saponiny pomáhají regulovat hladinu cholesterolu v krvi. Terpenové saponiny působí v krevním řečišti, odkud pomáhají čistit organismus od parazitů, zanešených škodlivin a toxinů. Koncentrace saponinů v Ramissio doplňku výživy je až 40 %. 

Yucca obsahuje vlákninu, která přispívá k normální činnosti trávení a peristaltice. Navíc pomáhá s úpravou apetitu a kontrolou váhy. Vláknina spolehlivě zasytí a sníží chutě na „něco k zobání.“ 

Je bohatá na enzymy, vitamíny a minerály jako je fosfor, draslík, hořčík, cholin, ale i betakaroten a vitamin A. Nejbohatší je však na vitamin C, který přispívá k posílení imunitního systému a brání oxidačnímu stresu v těle. Díky protizánětlivým vlastnostem může yucca přispět ke snížení symptomů artritidy. Kyselina listová a vitamín C zlepšují kvalitu pokožky. Rostlina příznivě působí i na kardiovaskulární systém a optimalizuje hladinu cholesterolu.

Najdete v produktech:

GRAVIOLA

Graviola  je plodem stálezeleného stromu Annona muricata, původem z tropických oblastí Střední a Jižní Ameriky. Je přírodním antioxidantem, působí protizánětlivě i jako přírodní detoxikant těla od škodlivých parazitů. 

Plod gravioly v sobě ukrývá bohaté výživové hodnoty. Má málo kalorií a neobsahuje tuk. Naopak je bohatý na vlákninu, vitamíny a minerály jako jsou je hořčík, vápník, sodík, měď, vláknina, železo, niacin, fosfor, draslík, riboflavin, tiamin, vitamíny B1, B3, karotenoidy a vitamín C. 

Antimikrobiální vlastnosti jsou připisovány zejména flavonoidům, steroidům a alkaloidům. Mezi těmito látkami působí vzájemná synergie a společně se tak navážou na DNA cizích mikroorganismů a snižují, nebo mění jejich aktivitu. To znamená, že můžou účinně eliminovat parazity, jak dospělé parazitické červy, tak larvy usídlené ve střevech. 

Najdete v produktech:
graviola

Vyzkoušejte další produkty pro zdraví

Nákupní košík
Přejít nahoru