Unikátní ingredience pro krásu, zdraví i energii

Ramissio produkty pro výživu obsahují jedinečné kombinace přírodních složek bez chemických přísad.

Klíčové složky v produktech pečlivě vybíráme a dodržujeme přísná kritéria pro pěstování cenných plodin tak, aby si zachovali tu nejvyšší kvalitu. 
 
Přečtete si více informací o účincích složek u jednotlivých produktů. 

Rays Anti-Age elixír

Pro vyživenú pokožku, vlasy i nehty

Hydrolyzovaný mořský kolagen, ceramidy, kyselina hyaluronová a další látky společně vyživují a omlazují pleť, vlasy i nehty.

Objevte 22 anti-age ingrediencí zpomalujících stárnutí!

Kanadské tresky

Mořský kolagen

Z kanadských tresek
 • podporuje elasticitu a pružnost pokožky
 • podporuje růst vlasů
 • podporuje pevnost nehtů

Kolagen je tělu vlastní bílkovina, která představuje základní stavební složku pojivových tkání. Ze všech proteinů, které naše tělo obsahuje, tvoří kolagen až jednu třetinu. Stará se především o pružnost a pevnost kůže a snaží se zabránit její dehydrataci. Tělo si ho vyrábí samo, ale v dostatečném množství jen do určitého věku. Proto je také podle názorů odborníků nanejvýš vhodné začít s jeho doplňováním již kolem 30. roku života.

RAYS přináší produkty pro krásu, proto není překvapením, že jsme zvolili hydrolyzovaný mořský kolagen typu I, který dává pleti strukturu, pevnost a podporuje zdravější vlasy a nehty. Mořský kolagen je v porovnání s jinými typy kolagenu daleko lépe vstřebatelný (konkrétně 1,5krát lépe než hovězí či vepřový kolagen), tudíž tělu nabídne maximálně intenzivní účinek. Obecně platí, že tím nejvhodnějším kolagenem na pleť je ten, který je stoprocentně čistý a hydrolyzovaný. Ideálně by měl být užíván současně s vitamínem C, jež slouží pro podporu pleti a vstřebávání kolagenu. Díky procesu hydrolýzy se s kolagenem nebude organismus trápit. Snadno se rozloží na aminokyseliny a efektivněji vstřebá do těla.

Kyselina hyaluronová

Hydratace a regenerace pleti
 • hydratuje pokožku
 • udržuje mladistvý vzhled
 • vyplňuje jemné vrásky

Stejně jako v případě kolagenu nebo ceramidů, se schopnost těla tvořit kyselinu hyaluronovou s přibývajícím věkem postupně snižuje. Stárnutí pokožky se projevuje ztrátou hydratace a elasticity.

Kyselina hyaluronová má unikátní schopnost vázat na sebe molekuly vody, až tisíc krát těžší. Pokožku tak dostatečně hydratuje a pomáhá navrátit krásný a svěží přirozený vzhled či kůži hebkou na dotek. Pomáhá tak zmírnit začervenání kůže a vyplnit jemné vrásky na obličeji nebo dekoltu.

Kyselina hyaluronová
Ceramidy

Ceramidy

Fytoceramidy z pšeničných lipidů
 • chrání kožní bariéru
 • hydratují pokožku

Ceramidy jsou druhem lipidových molekul, které se do určitého věku přirozeně tvoří v pokožce. Jsou klíčové pro obnovu a hydrataci kožní bariéry. Bez ceramidů by byla pokožka suchá, podrážděná a svědivá.

Bohužel i ceramidy se z těla postupem let vytrácí. V porovnání se ztrátou kolagenu však dochází k úbytku látky až daleko později, kolem čtyřicátého až padesátého roku života. V tomto období máme tzv. ceramidů v těle o 40 % méně než v mladistvém věku dvaceti let.

Součástí Rays Anti-Age je i zcela přírodní komplex fytoceramidů, pšeničních lipidů. Studie potvrzují, že díky jejich pravidelnému doplňování se pokožce může navrátit dostatečná hydratace. Obnovuje se také kožní bariéra, která chrání kůži před poškozováním.

Bromelain

Enzym z ananasu
 • zpomaluje stárnutí zdravých kožních buněk

I když exotické ovoce obsahuje i řadu jiných látek, nejvíce vyzdvihován je právě enzym – bromelain.

Jakožto silný antioxidant pomáhá nejen chránit zdravé buňky, ale může prospět i zdravému trávení.

Enzymy bromelainu lze získat přímo z tropického ovoce nebo ze šťávy ananasu, je však také obsažen v Rays Anti-age elixíru společně s dalšími pečlivě vybranými látkami, které pomáhají udržovat pleť hydratovanou, svěží a mladě vypadající.

Ananas
borůvky

Resveratrol

Přírodní antioxidační síla
 • zpomaluje stárnutí zdravých kožních buněk

Už od pradávna se tento silný antioxidant označuje za látku zpomalující stárnutí. Přirozeně se nachází ve slupkách a jadérkach modré vinné révy, černého rybízu, nebo v borůvkách. Resveratrol nejen že příspívá normální činnosti kardiovaskulárniho systému ale díky antioxidačním vlastnostem efektivně bojuje proti předčasnému stárnutí kožních buněk.

V praxi tento antioxidant roztahuje krevní cévy, čímž příznivě ovlivňuje krevní oběh. Během stárnutí totiž dochází k opačnému efektu čili ke zhoršení průtoku krve, což má za následek řadu zdravotních potíží, nejen kosmetické vady na kráse. S jeho pomocí a s pomocí dalších účinných látek obsažených v produktu Rays anti-age si lze zachovat mladistvý vzhled, sílu i vitalitu.

L-Carnosine

Pro mladý mozek
 • zpomaluje procesy stárnutí
 • regeneruje organismus

L-Carnosine je dipeptid, protein složený z dvou aminokyselin (β-alanine-L-histidine). Další silný antioxidant, který pomáhá neutralizovat škodlivé volné radikály a chrání tak buňky před poškozením, čímž zabraňuje předčasnému stárnutí. Kromě pozitivních účinků na zdraví pokožky pomáhá tato látka normálním funkcím svalů, srdce, ledvin, jater nebo mozku.

Mnohé studie výzkumu L-carnosinu přinášejí slibné výsledky ohledně účinku na kardivaskulární systém a na zdravou mozkovou činnost. Podle některých studií pomáhá tato látka zlepšovat průtok krve v mozku a přispíva lepšímu procesu zapamatování.

L-Carnosine
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Energie pro buňky
 • zpomaluje procesy
 • omlazuje pleť

Koenzym Q10 je látka podobná vitamínům, někdy bývá také nazývána vitamín Q. Podílí se na mnoha klíčových metabolických procesech v těle, včetně generování energie v buňkách – funguje jako reaktivátor buněčné energie.

Koenzym Q10 zajišťuje energii ve formě kyslíku nejen pro buňky, ale i tělesné orgány. I když si ho do jistého věku produkujeme sami, s plynoucími léty jeho produkce výrazně klesá. Jelikož je jeho antioxidační kapacita důležitá pro rovnováhu kyslíkových volných radikálů v buňkách, úbytek může způsobit nadměrný oxidační stres, čímž dochází k rychlejšímu stárnutí buněk.

L-Glutathion

Antioxidační síla
 • zpomaluje procesy stárnutí

Tato sloučenina je tvořena rovnou třemi aminokyselinami (Cystein, kyselina glutamová a glycin) Její role v těle je nezastupitelná, stojí například za tvorbou tzv. disulfidových můstků v řadě bílkovin a hormonů.

Tato látka je také silným antioxidantem a její nedostatek předně vede k rychlejšímu stárnutí buněk a také k poruchám zraku či sluchu. I proto je důležité látku doplňovat do těla prostřednictvím doplňků stravy nebo potravin (L-Glutathion obsahuje například zelí, česnek, avokádo nebo brokolice či maso obecně).

L-Glutathion

Další anti-Age látky

Žlutá nebo oranžová barva zeleniny a ovoce je způsobená betakarotenem. Tento pigment tělo proměňuje na vitamin A. Ten působí jako antioxidant, který pomáhá chránit pokožku před škodlivým UV zářením. Podílí se tak na udržení normálního stavu pokožky. Příznivě ovlivňuje také imunitní systém, a zdraví krve. Podílí se na normálním metabolismu železa v krvi. Pozitivně působí také na udržení normálního stavu zraku a sliznic. 

Minerál, který zesiluje působení inzulínu, a tím podporuje vstřebávání cukru buňkami. Jedná se tedy o důležitou složkou, která přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Chrom se také podílí na udržení normálního metabolismu makroživin.

Jeden ze sedmi hlavních makrominerálů. Odpovídá za správný průběh vícero funkcí v lidském organismu. Podílí se na správné činnosti nervové soustavy, správné činnosti svalů. Zajišťuje pravidelný srdeční rytmus. Draslík také přispívá k udržení normální hladiny tlaku krve, čímž snižuje riziko potíží, která bývají spojována s vysokým krevním tlakem a srdečnou činností.

Hořčík je čtvrtým nejhojnějším minerálem v lidském těle. Podílí se na více než šesti stech biochemických reakcí v těle. Snižuje únavu a vyčerpání, zvyšuje výkonnost. Přispívá ke správné činnosti nervové soustavy, k dobrému stavu zubů, kostí i svalů. Podílí se na normální činnosti energetického metabolismu, na udržení normální psychické činnosti a celkové nervové soustavy.

Moderní strava je na hořčík chudá, jeho nedostatek proto není vzácností. Nízké hladiny hořčíku byly zjištěny například u diabetiků. Projevují se depresí, migrénami, náchylností k zánětům i rychlou unavitelností. 

Jód je minerál důležitý pro zdravý vývoj především dětí. Souvisí však i se správnou činností štítné žlázy, která ho potřebuje k řízení veškerých metabolických pochodů. Jód se také podílí na správné funkci energetického metabolismu. 

Tento esenciální minerál hraje rozhodující roli v produkci buněčné energie. Podílí se na udržení normální funkce energetického metabolismu. Souvisí však i s normální funkcí nervové soustavy, přenosu železa v krvi a celkové činnosti imunitního systému. Měď hraje důležitou roli v udržování kolagenu a elastinu, hlavních strukturálních složek našeho těla.  

Další minerál důležitý pro zajištění mnoha vitálních funkcí. Molybden působí jako kofaktor čtyř enzymů. Tyto enzymy se podílejí na zpracování siřičitanů a rozkládají odpadní produkty a toxiny v těle. Molybden tedy přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin. 

Esenciální minerál, který hraje důležitou roli v procesu metabolismu. Funguje jako silný antioxidant, který chrání zdravé buňky před oxidačním stresem. Příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu. Udržuje správnou činnost imunitního systému. Pozitivně ovlivňuje také normální stav vlasů a zdraví nehtů. Podílí se na normální funkci štítné žlázy a přispívá k normální spermatogenezi. 

Je základním stavebním kamenem kostí a zubů, odpovídá za jejich tvrdost a pevnost. Zásadně ovlivňuje činnost svalů i výkonnost nervů. Přispívá také normálním funkcím trávicích enzymů a udržuje normální chod celkového energetického metabolismu. Při nedostatku vápníku v těle může docházet k demineralizaci kostí, čímž se stávají křehčí a náchylnější ke zlomeninám. 

Poskytuje organismu silnou antioxidační kapacitu. Ochraňuje zdravé buňky proti škodlivým volným radikálům během oxidačního stresu. Chrání pokožku proti nadměrnému slunečnímu UV záření. Pomáhá tak zpomalit stárnutí pokožky i celkového organismu. Díky svým účinkům má potenciál zmírnit příznaky u mnoha kožních potíží. 

Minerál, který hraje důležitou roli v mnoha tělesných funkcích. Především se podílí na udržení normálního metabolismu makroživin, mastných kyselin, sacharidů, vitaminu A. Kromě toho, zajišťuje zdravý zrak i stav kostí, vlasů, nehtů a pokožky. Chrání buňky před oxidačním stresem čímž zabraňuje jejich předčasnému stárnutí. Přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů i nehtů. Je důležitý pro imunitní systém, uplatňuje se při procesu dělení buněk, syntéze bílkovin a DNA. 

Pro organismus je důležité v první řadě jako stavební kámen správné krvetvorby. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Podílí se na transportu kyslíku do buněk i do svalových tkání, které správně okysličuje a tým jim dodává pružnost. Přispívá tak ke snížení únavy a vyčerpání. Díky svým účinkům přispívá též k posílení imunitního systému a k udržení normální činnosti energetického metabolismu. 

Vzkoušejte produkty pro krásu

Vytvořte si unikátní portfolio dle vašich potřeb a podpořte tak své zdraví a vzhled s přírodními Ramissio produkty

Nákupní košík
Přejít nahoru