Unikátní ingredience pro krásu, zdraví i energii

Ramissio produkty pro výživu obsahují jedinečné kombinace přírodních složek bez chemických přísad.

Klíčové složky v produktech pečlivě vybíráme a dodržujeme přísná kritéria pro pěstování cenných plodin tak, aby si zachovali tu nejvyšší kvalitu. 
 
Přečtete si více informací o účincích složek u jednotlivých produktů. 

Rays Premium kolagen

Vysoce účinný anti-age nápoj pomerančové příchutě s obsahem hydrolyzovaného nativního rybího kolagenu, vitamínu C a kurkumy.
Kanadské tresky

Mořský kolagen

Z kanadských tresek
  • podporuje elasticitu a pružnost pokožky
  • podporuje růst vlasů
  • podporuje pevnost nehtů

Kolagen je tělu vlastní bílkovina, která představuje základní stavební složku pojivových tkání. Ze všech proteinů, které naše tělo obsahuje, tvoří kolagen až jednu třetinu. Stará se především o pružnost a pevnost kůže a snaží se zabránit její dehydrataci. Tělo si ho vyrábí samo, ale v dostatečném množství jen do určitého věku. Proto je také podle názorů odborníků nanejvýš vhodné začít s jeho doplňováním již kolem 30. roku života.

RAYS přináší produkty pro krásu, proto není překvapením, že jsme zvolili hydrolyzovaný mořský kolagen typu I, který dává pleti strukturu, pevnost a podporuje zdravější vlasy a nehty. Mořský kolagen je v porovnání s jinými typy kolagenu daleko lépe vstřebatelný (konkrétně 1,5krát lépe než hovězí či vepřový kolagen), tudíž tělu nabídne maximálně intenzivní účinek. Obecně platí, že tím nejvhodnějším kolagenem na pleť je ten, který je stoprocentně čistý a hydrolyzovaný. Ideálně by měl být užíván současně s vitamínem C, jež slouží pro podporu pleti a vstřebávání kolagenu. Díky procesu hydrolýzy se s kolagenem nebude organismus trápit. Snadno se rozloží na aminokyseliny a efektivněji vstřebá do těla.

Vitamin C

Přírodní antioxidant
  • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • podporuje přirozenou tvrobu kolagenu
  • přispívá tak k normální funkci imunitního systému
  • snižuje únavu a vyčerpání

Vitamín C je esenciální vitamín, který si tělo neumí samo vyrobit. Nicméně pro správnou funkci imunitního systému je absolutně nepostradatelný.
Podporuje produkci bílých krvinek lymfocytů a fagocytů, které stojí v první linii v boji proti patogenům. Přispívá tak k normální funkci imunitního systému.

Jako silný antioxidant ochraňuje zdravé buňky před škodlivými molekulami volnými radikály. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem v organismu.

Vitamin C je potřebný k syntéze kolagenu v těle a přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, dásní, kůže i zubů.

plátky pomeranče
kurkuma

Kurkuma

Antioxidační síla
  • působí protizánětlivě
  • zpomaluje stárnutí buněk

Kurkuma působí jako antioxidant a pomáhá udržet pokožku zdravou.
Vhodná je také pro všechny, kdo chtějí prospět svým kloubům, a proto ji najdete i v kategorii kloubní výživy.

Podporuje hojení těla na několika úrovních má vliv na psychiku, správné tvoření tkání, regeneruje, omlazuje, a tím podporuje dlouhověkost.

Kurkumin, klíčová látka obsažena v kurkumě působí jako antioxidant s protizánětlivými účinky a má prospěšný vliv na srdce. Navíc také pomáhá zvýšit hladinu hormonu BDNF v mozku, který zvyšuje růst nových neuronů a
tím může předejít různým degenerativním procesům v mozku.

Najdete v produktech:

Vzkoušejte produkty pro krásu

Nákupní košík
Přejít nahoru