Unikátní ingredience pro krásu, zdraví i energii

Ramissio produkty pro výživu obsahují jedinečné kombinace přírodních složek bez chemických přísad.

Klíčové složky v produktech pečlivě vybíráme a dodržujeme přísná kritéria pro pěstování cenných plodin tak, aby si zachovali tu nejvyšší kvalitu. 
 
Přečtete si více informací o účincích složek u jednotlivých produktů. 

Stymo-nutriční strava

Vyvážená nutriční strava

Dopřejte svému tělu nutričně vyváženou stravu s veganským proteinovým mixem Stymo. S 52 aktivními složkami, včetně 8 rostlinných bílkovin, probiotik, esenciálních aminokyselin, vitamínů a minerálů, tato čokoládová směs nabízí energii a pocit sytosti na několik hodin.

rýžový protein

p r o t e i n

Z ROSTLINNÝCH ZDROJŮ
  • zasytí a dodá energii
  • podpoří růst svalstva
    zdroj omega 3, 6 a 9 mastných kyselin
  • kompletní spektrum esenciálních minokyselin

Rýžový protein, hráškový protein, organický konopný protein, dýňový protein, slunečnicový protein, quinoa protein, mandlový protein a chia protein.

Nejvíc zastoupeným proteinem ve směsi STYMO je rýžový protein, který spolu s ostatními poskytuje tělu všechny esenciální aminokyseliny. Je tedy dokonalou náhražkou za sójový a syrovátkový protein. Navíc je 100% stravitelný. Neobsahuje cholesterol, glutaman sodný ani lepek a skvěle zasytí.

Kompletní mix bílkovin nabízí širokou škálu minerálů jako je železo, hořčík, vápník, mangan, fosfor a draslík. Ty jsou důležité pro stavbu kostí, kloubů a svalů. Obsahují také kyselinu linolovou a linolenovou. Tyto látky jsou nezbytné pro výměnu elektrických impulzů v tkáních během tvorby svalové hmoty. Kromě toho jsou bohatým zdrojem omega 3, 6 a 9 mastných kyselin
prospěšných pro srdce, krev, zrak, mozek a celkovou vitalitu organismu.

Zmíněné rostlinné proteiny jsou bohaté na vlákninu podporující zdravé trávení, ale i na vitamíny s celou řadou zdravotních výhod. Mají také vysoký obsah prospěšných antioxidantů, které napomáhají chránit buňky před poškozením volnými radikály, které se tvoří při úpalu. Slunečnicový protein je ve STYMO v nejkvalitnější RAW certifikované kvalitě. Quinoa, ani ostatní složky nejsou geneticky modifikované a pocházejí z ekologického zemědělství.

Najdete v produktech:

Chia semínka

Černá semínka původem z jižní Ameriky nabitá živinami jsou důležitá pro tělo a mozek. I proto byla chia semínka důležitým jídlem pro domorodé Aztéky a Maye. Cenili si je pro schopnost udržovat energii.

Kakao

Kakao není jen oblíbenou složkou sladké čokolády. Díky svým antioxidačním vlastnostem je neobyčejně cennou rostlinou pro zdraví. Ze všech potravin má v poměru ke své hmotnosti nejvyšší koncentraci antioxidantů zvaných flavanoly. Prospívají zdraví srdce i zdravé krvetvorbě. Flavanoly podporují biochemické cesty, které vytvářejí neurony, tedy klíčové molekuly pro funkci mozku. Kakaové boby oceníte i pro zvýšení energie a zlepšení nálady.

Inulin

Je vláknina s nízkou energetickou hodnotou, kterou se živí probiotické kultury. Jde o čistě přírodní rostlinný produkt, který se získává pomocí horkovodní extrakce z kořenů čekanky. Inulin napomáhá k harmonizaci střevní mikroflóry a prospívá tak celému trávícímu traktu
chia a kakao
goji a oves

Goji

Bobule Goji (Kustovnice čínské) původem z čínské provincie Ningxia jsou drobné červené plody plné důležitých živin jako je železo, vitamin C a A. V poměru ke své hmotnosti obsahují nejvíce antioxidantů ze všech plodů na světě. Podle tradiční čínské medicíny mají bobule goji schopnost zpomalovat známky stárnutí, podporují zdraví očí, posilují játra, ledviny a plíce.

Oves

Oves patří mezi nejzdravější zrna na Zemi. Jsou bezlepková, celozrnná a představují skvělý zdroj důležitých vitamínů, minerálů, vlákniny a antioxidantů. Studie ukazují, že oves a ovesné vločky mají díky svým unikátním vlastnostem mnoho zdravotních výhod pro srdce, krev, vývoj i normální činnost metabolismu. Obsahuje také beta glukany vlákninu, která prospívá imunitě, trávení, zvyšuje pocit plnosti a reguluje hladinu cholesterolu.

Jam čínský

Neboli čínská příze (Dioscorea polystachya nebo Dioscorea batatas) je okrasná réva pocházející z Asie. Jam se používá v čínské bylinné medicíně tradičně k léčbě poruch souvisejících se žaludkem, slezinou, plícemi a ledvinami. Kromě potenciálních léčivých vlastností je čínský jam výživnou potravinou. Skládá se především z vody a škrobu. Je zdrojem množství aminokyselin, glutaminu, vitamínu B1 a C.

Další výživní složky

V tucích rozpustná skupina látek důležitá pro lidské zdraví. Je součástí mnoha procesů, včetně regulace zdravého vidění, zajištění normální funkce imunitního systému a orgánů, podílí se na správném růstu a vývoje dítěte v prenatálním vývoji.  

Hlavním zdrojem vitaminu A je alfa-karoten, beta-karoten a lykopen, tedy oranžová a červená přírodní barviva.   

Niacin je jedním z osmi základních vitaminů skupiny B. 

Pomáhá uvolňovat energii z přijímané potravy, podporuje normální funkci nervového systému, bojuje proti únavě a také pomáhá udržovat zdravou pokožku. Niacin je rozpustný ve vodě, takže ho musíme najít v naší každodenní stravě. Naše tělo si sice vytváří malé množství niacinu, ale většinu ho získáváme z potravy. 

Biotin může stimulovat produkci keratinu ve vlasech a může zvýšit rychlost růstu folikulů. 

Lidské tělo potřebuje biotin pro 

  • štěpení tuků, sacharidů a bílkovin 
  • komunikaci mezi buňkami v těle 
  • regulaci DNA 

Vitamin C je esenciální vitamin, který si tělo neumí samo vyrobit. Nicméně pro správnou funkci imunitního systému je absolutně nepostradatelný.  

Podporuje produkci bílých krvinek, čímž posilňuje imunitní systém. Jako silný antioxidant ochraňuje zdravé buňky před škodlivými molekulami – volnými radikály. Vitamin C je rovněž důležitý pro obranný systém pokožky, protože posiluje kožní bariéru.  

Vláknina z jablek funguje jako “čistič střev”. Pomáhá odstraňovat toxické látky z tlustého střeva a podporuje celkovou zdravou funkci tlustého střeva. 

(alfa-amyláza, neutrální proteáza, celuláza, laktáza, lipáza) 

Alfa-amyláza: Alfa-amyláza je enzym, který štěpí složité sacharidy, například škrob, na jednoduché cukry, například glukózu. 

Neutrální proteáza: Neutrální proteáza je enzym, který štěpí proteiny na menší peptidy a aminokyseliny. 

Celuláza: Celuláza je enzym, který štěpí celulózu ve stěnách rostlinných buněk na glukózu a celobiózu. 

Laktáza: Laktáza je enzym, který štěpí laktózu v mléčných výrobcích na glukózu a galaktózu. 

Lipáza: Lipáza je enzym, který štěpí tuky a lipidy na glycerol a mastné kyseliny. 

Jeden ze sedmi hlavních makrominerálů. Odpovídá za správný průběh vícero funkcí v lidském organismu. Podílí se na správné činnosti nervové soustavy, správné činnosti svalů. Zajišťuje pravidelný srdeční rytmus. Draslík také přispívá k udržení normální hladiny tlaku krve, čímž snižuje riziko potíží, která bývají spojována s vysokým krevním tlakem a srdečnou činností. 

Vitamin E je základní živina s mnoha zdravotními účinky. Je to antioxidant, což znamená, že pomáhá chránit buňky před poškozením způsobeným volnými radikály. Může přispívat ke snížení rizika srdečních onemocnění, rakoviny a ztráty zraku související s věkem. Může také pomoci zmírnit příznaky menopauzy a zlepšit stav pokožky. Kromě toho vitamin E pomáhá posilovat imunitní systém a podporuje zdravé vlasy a nehty. 

Lněné semínko, známé také jako lněné semínko, je bohatým zdrojem vlákniny, omega-3 mastných kyselin, antioxidantů a lignanů, což jsou sloučeniny s potenciálními zdravotními účinky. Studie naznačují, že konzumace lněného semínka může přispět ke snížení zánětů, snížení krevního tlaku, zlepšení hladiny cholesterolu a snížení rizika některých druhů rakoviny. Kromě toho může lněné semínko pomáhat při onemocněních, jako je zácpa, obezita a srdeční choroby. 

Bylina z úpatí peruánských And, jejíž účinky poznali již starověcí Inkové, pomáhá posilovat psychickou a fyzickou odolnost. Působí afrodiziakálně, zlepšuje výkon a dodává energii.  

(Bifidobacterium animalis ssp lactis, bifidobacterium breve, bifidobacterium bifidum, bifidobacterium longum, lactobacilius acidophilus, lactobacilius rhamnosus, lactobacillus salivarius, lactococcus lactis, streptococcus thermophilus), 

Probiotika jsou enzymy, které působí jako “biologické katalyzátory” k regulaci různých biologických reakcí, včetně trávení. Harmonizují střevní mikroflóru důležitou pro zpracování potravy a zneškodnění škodlivých patogenů v těle. 

Esenciální minerál, který hraje důležitou roli v procesu metabolismu. Funguje jako silný antioxidant, který chrání zdravé buňky před oxidačním stresem. Příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu. Udržuje správnou činnost imunitního systému. Pozitivně ovlivňuje také normální stav vlasů a zdraví nehtů. Podílí se na normální funkci štítné žlázy a přispívá k normální spermatogenezi. 

Quinoa je vynikajícím zdrojem mnoha základních živin a je považována za superpotravinu. Má vysoký obsah vlákniny, bílkovin, vitamínů, minerálů a antioxidantů. Je také kompletní bílkovinou, což znamená, že obsahuje všech devět esenciálních aminokyselin. Quinoa neobsahuje lepek, a proto je oblíbenou volbou pro lidi s nesnášenlivostí lepku. Quinoa je navíc nízkoglykemická potravina, což znamená, že nezpůsobuje zvýšení hladiny cukru v krvi. To z ní dělá dobrou volbu pro lidi s cukrovkou. Je také skvělým zdrojem hořčíku, který může podpořit zdraví srdce, zlepšit zdraví kostí a dodat a energii. 

Minerál, který hraje důležitou roli v mnoha tělesných funkcích. Především se podílí na udržení normálního metabolismu makroživin, mastných kyselin, sacharidů, vitaminu A. Kromě toho, zajišťuje zdravý zrak i stav kostí, vlasů, nehtů a pokožky. Chrání buňky před oxidačním stresem čímž zabraňuje jejich předčasnému stárnutí. Přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů i nehtů. Je důležitý pro imunitní systém, uplatňuje se při procesu dělení buněk, syntéze bílkovin a DNA.  

Vyzkoušejte další produkty pro energii

Vytvořte si unikátní portfolio dle vašich potřeb a podpořte tak své zdraví s přírodními produkty Ramissio

Nákupní košík
Přejít nahoru