Věříme, že opravdová krása a zdraví vychází z harmonie mezi vnějším a vnitřním

Existuje recept na věčné mládí? Podle nás je jím znalost, jak pečovat o své zdraví a přirozenou krásu. Přispět k rozvoji potenciálu toho, co naše těla sama dokáží, když dostanou tu správnou výživu. Přinášíme na trh výživové doplňky, které nabíjí tělo zevnitř a umožňují mu tak vyzařovat navenek.
lžičky se složkami produktů

O společnosti

Společnost Ramissio se již od roku 2012 věnuje vývoji unikátních přírodních doplňků výživy pro podporu zdraví a krásy bez chemických přísad. Při jejich výrobě vycházíme z poznatků čínské tradiční medicíny a inspirujeme se moudrostí starých civilizací. Naše receptury kombinují sílu exotických superpotravin, léčivých bylin a plodů, vitamínů, minerálů a dalších cenných látek v jednom balení.

Kdo stojí za značkou Ramissio

Ramissio založil Vladimír Drozd, který je také tvůrce receptů doplňků výživy a tvůrce projektů ve zdravém životním stylu již 25 let.

„Krása je vnitřní světlo v očích, které nikdy nezestárnou. Dívat se do očí ženy, kterou milujete, a cítíte její naplnění a světlo, je šamanství života“.

Má vize je žít dlouhý a zdravý život plný vitality a cítit se mladý. S radostí tvořit projekt a vidět svou ženu, jak je se sebou spokojená, se svým vnějším vzhledem a vnitřním klidem. Žena v radosti pak tvoří krásné věci a ukazuje nám mužům, jak milovat.

Přeji si, aby každý našel své vnitřní světlo. Always shine, to je motto Ramissia.

Vladimír Drozd
Skupinka lidí na pláži

Mise

Posláním Ramissio je podpořit krásu a zdraví každé ženy i muže a toto poselství šířit dál. Krása není spojena jen s vnější formou, je odrazem našeho zdraví, vitality a psychické pohody.

V Ramissio věříme, že krása vychází zevnitř, ze samotných buněk našich těl. Proto vznikly komplexní produkty jako je Rays a Stymo, které vyživují tělo zevnitř a jejich účinky se projevují zvenčí. Výsledkem je zdravé tělo a mysl, které přináší sebevědomí a radost ze života.

Každý člověk, který v sobě objeví vnitřní krásu a pečuje o ní, je současně také člověk naplněný a spokojený.

Vize

Ramissio nabízí jednoduché řešení pro krásu a zdraví skrze komplexní produkty, které jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí a společnost. Svými produkty si přejeme přispět ke kvalitnějšímu a radostnějšímu životu všem, kteří se rozhodnou naše přírodní směsi užívat.

vize
žena

HODNOTY

Zdraví – Fyzické i psychické zdraví je nejhodnotnějším ukazatelem spokojeného život a hlavním vlivem je právě způsob, jakým ho žijeme.

Sebedůvěra – Kvalita života je odrazem kvalitních rozhodnutí, které vychází ze stavu naší mysli.

Sebeúcta – Pečování o své zdraví a krásu přináší větší prožitek ze života a prohlubuje vztah k sobě samému.

Minimalismus – Jednoduchost myšlení a přístupu ke složitým situacím je moudrostí, která nepřináší do života komplikace.

Udržitelnost – Laskavostí nejen k sobě, ale i k přírodě, dokážeme změnit prostředí, ve kterém žijeme.

Ambasadoři Ramissio

Ramissio podporují silné, sebevědomé osobnosti, které sdílí naše hodnoty. Inspirujte se jejich přístupem ke zdraví a kráse.
Nákupní košík
Přejít nahoru