Zkušenosti spokojených zákaznic

Spokojená zákaznice

Krása a zdraví ruku v ruce s Rays

Rays mě nadchl. Nejenže obsahuje špičkový mořský kolagen, současně v něm najdu velké množství látek jako ceramidy, koenzym Q10, bromelain, kyselinu hyaluronovou apod. Navíc si skutečně vážím svého těla, pro mě je to bez nadsázky chrám pro duši, je pro mě tedy naprostým standardem, že se mu snažím dát jen to nejlepší. Rays byl proto jasná volba. 

Po zhruba dvou měsících se mi zpevnily nehty, začaly rychleji růst a úplně vymizely flíčky. Dokonce se mi přestal půlit nehet na prostředníčku levé ruky, což mě trápilo mnoho let.

A co mě nadchlo nejvíc? Po mnoha letech jsem začala zase nosit rozpuštěné vlasy.

Sandra Mira, 37 let, průvodkyně Human design a Gene keys, malířka.

Více o produktu Rays Anti-Age Elixír

Jako žena se nyní cítím sebevědomější a krásnější

Svůj kolagen Rays Anti age si dávám každé ráno. Má příjemnou malinovou chuť a vůni a také se snadno rozpouští. Stal se součástí mých každodenních rituálů. 

Protože ho užívám už dva měsíce, začaly se projevovat první výsledky. Pozoruji na sobě, že vnitřní užívání kolagenu a vitamínů má větší přínos pro mou pleť.

Je účinnější než jenom používání samotných krémů a pleťových masek. Moje pleť není tak suchá, je nyní jemnější a zářivější. Zmizely mi jemné vrásky. Zlepšila se mi i kvalita nehtů. Přestávají se třepit a jsou pevnější.

Jana Krystková, IT specialistka, 53 let

Více o produktu Rays Anti-Age Elixír

žena v okně
žena s produktem Immunoshot

PÁLENÍ V KRKU? IMMUNOSHOT ZAFUNGOVAL

Odjeli jsme na dovolenou a po návratu, jako bohužel téměř vždy po cestování v klimatizaci, mě začalo pálit v krku. Co jiného než užít Imunoshot v kombinaci s Immunity, a ano, měla jsem štěstí a krásně to zafungovalo. Do druhého dne jsem byla úplně v pohodě a zase najela na pravidelné užívaní.

Vyhovuje mi u něj, že je v prášku a dá se krásně odsypat, když je třeba, neobsahuje cukry, takže mohou i diabetici (což bohužel u Immunity mého nejoblíbenějšího produktu nelze).

Ilona Bravencová

Více o produktu Ramissio Imunoshot

Pleť se mi výrazně zlepšila

@_heli_kalab_

Už nějaký pátek poctivě piji a chuťově za mě tedy nejlepší příchuť (citron + malina). A mají i menší balení na zkoušku, což je pro vás super. Doporučuji tento výrobek, pleť se mi výrazně zlepšila a o vlasech ani nemluvím, vidíte sami.

Helena Kalábová

Více o produktu Rays Anti-Age Elixír

žena
Jana Žákovská, kadeřnice

Říká se: Jsme to, co jíme!

Jedním z posledních doplňků stravy, který jsem přidala do svého jídelníčku byl RAYS ANTI AGE. Hned jsem si ho zamilovala pro jeho výbornou chuť, krásnou barvu a jednoduchost použití. po jednom měsíci užívání tohoto báječného produktu se mi mé měkké a lámavé nehty proměnily v pevné a krásné. Po necelých dvou měsících mi začaly podrůstat nové vlasy a stávající vlasy se staly krásnějšími a pevnějšími.

Má pleť je nyní zářivá, pružná, hebká a jako bonus mne přestaly bolet klouby. Jsem šťastná. Nyní RAYS ANTI-AGE doporučuji všem svým zákaznicím, které jsou také spokojeny s jeho báječnými účinky. Děkuji RAYS.

Jana Žákovská, kadeřnice, 56 let

Více o produktu Rays Anti-Age Grep

Kŕče v nohách pominuli

Kedysi som bol aktívny športovec – volejbalista, ale moje povolanie ponúkalo len pohyb obmedzený priestorom a veľa času presedeného za kormidlom. Pred pár rokmi sa aj z tohto dôvodu začali ohlasovať zdravotné problémy – bolesti chrbta, zvýšený krvný tlak a čo bolo najcitelnejšie a najviac ma trápilo – časté kŕče v nohách. Aj niekoľko krát za noc ma to zobudilo, až som kričal bolesťou. Bolo to veľmi neprijemné, intenzita sa zvyšovala a vyžadovalo si to riešenie. Môj lekár mi odporučil začať Horčíkom a vitamínom B a vraj …uvidíme, čo ďalej.

V Ramissio novinkách som našiel skvelú kombináciu Horčík+Zinok+B12. Pravidelným užívaním po cca 2 týždňoch kŕče pominuli, dokonca bolesti v chrbte toho času už nie sú tak intenzívne a krvný tlak sa tiež stabilizoval. Cítim celé telo viac uvolnené, bez bolestí, kŕčov a rušeného spánku, čo sa samozrejme odzrkadľuje aj na psychickej pohode.

Užívanie tohto produktu, ako niekoľko ďalších z Ramissia, sa stalo mojou dennou rutinou 🙂

Marián Brodecký

Více o produktu Ramissio Hořčík + Zinek + Vitamín B12

muž s doplňkem výživy Ramissio Hořčík Zinek Vitamín B12
kluk s Immunoshotem

Vnouček prodělal zánět hrtanu

Mám vnoučka. Letos prodělal zánět hrtanu/laringitidu. Občas ho pálí až bolí v krku a je více zahleněný. Celé roky se snažím do něho dostat něco zdravého. Přes jeho ne vlak nejede. Až nyní.

Protože nemáte na skladě Goji, tak jsem si objednala IMMUNOSHOT a chtěla jsem ho začít užívat. Malému jsem ho ani nenabízela. Vnouček si hrál a já si připravila IMMUNOSHOT. Najednou zbystřil a ptal se, jestli může ochutnat. Moc mu to chutnalo. Od toho dne si tento doplněk připravuje a pije úplně sám.
A mně se opět potvrdilo, že vaše doplňky mají duchovní základ. Frekvence se přitáhly. A za to jsem z celého srdce vděčná.

Hana z Prahy

Více o produktu Ramissio Immunoshot

Napište nám Vaši osobní zkušenost

Vyzkoušeli jste některý z našich produktů? Napište vaši osobní zkušenost na některý z našich produktů. Vaší zpětné vazby si moc vážíme.

Děkujeme!

Nákupní košík
Přejít nahoru